Biz Kimiz ? Hakkımızda

Hakkımızda

İYİÇORA İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1991 yılında Konya’da kurulmuştur. Şanzıman, motor ve diferansiyel dişlileri imalatında, konusunda uzman kadrosu ve en son teknoloji makineleriyle MAN, MERCEDES, DAF, RENAULT, VOLVO, SCANIA, BMC, ve ZF GEARBOX markaları için yedek parça imalatını gerçekleştirmektedir. 2007 Yılından bu güne ise CORA GEAR markası ile üretimine hız kesmeden devam etmektedir.

Sizlerden gelecek özel siparişler doğrultusunda numune ve teknik resim bazlı imalatlar firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir, bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Firma olarak amacımız; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, kalıcı iş ve dostluk ilişkileri geliştirmektir.

Sizlere kalıcı hizmet verebilme adına çıktığımız bu yolda, bizi tercih etmeniz dileğiyle…

Kalite Kontrol
Yüksek Kalite
Modern Üretim
Uygun Fiyat
Yeterli Stok
Memnuniyet

Vizyonumuz

Modern teknolojiyi takip edebilmek için sürekli kendini yenileyen firmamız, malzeme kalitesinden ölçüm hassasiyetine sevkiyattan satış sonrası garantisine kadar üretimimizin her aşamasında teknolojinin bize sunduğu olanaklardan yararlanarak, deneyimli kadromuz ile kaliteden ödün vermeden siz müşterilerimize bundan sonrada hizmet vermeye devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ

20 yılı aşkın süredir değişmeyen prensiplerimiz ile müşterilerimizin her daim memnuniyetini sağlamayı amaçladık. Geleceğimizi şekillendirecek olan müşterilerimizin aklında kalite, güven, istikrar gibi kavramlarla özdeşleşmiş olmak yegane amacımızdır.

KAPAT Büyüt
Context Menu is disabled by theme settings.
tr_TRTurkish